Berlin GreenBox ile Evde Tarım Yapmak Mümkün

BerlinGreen’in yeni ürünlerinden GreenBox, iç mekanlarda akıllı bahçe yaratmanıza izin veriyor. Evde tarımı kolaylaştırmanın en iyi yollarından biri olan ürün, hem de ortamda hoş bir ambiyans yaratıyor. Son teknolojik özellikleri ise hayatınızı kolaylaştırıyor. Berlin GreenBox ile istediğiniz her yerde taze otlar ve bitkiler yetiştirebilirsiniz. Sadece cihazı çalıştırmanız, lezzetli ve sağlıklı bitkiler yetiştirmek için yeterli! Gerisini GreenBox’a bırakın.

24
Berlin GreenBox

Bir bitkinin aşığı mısınız? Organik ve sağlıklı sebzeler mi yetiştirmek istiyorsunuz? GreenBox, tüm bunları mümkün kılıyor. Hepimiz çevremizdeki, yol üstündeki veya bahçedeki yeşili seviyoruz. Oysa odanızda, sehpanızda, banyonuzda ve hatta çalışma masanızın köşesinde yeşilliklerin olması şaşırtıcı ve rahatlatıcı olabilir. İç mekânda bitki yetiştirmek kimi zaman güçtür. Çünkü bitkilerin çoğunlukla hayatta kalmak için sadece suya ihtiyaçları yoktur. Güneş ışığı da görmeleri gerekir. Onları taze ve yeşil tutmak için aydınlık ortamlar gerekli. İşte, GreenBox tüm bunları sunuyor.

Berlin GreenBox Görsel

İç mekân ve ofisiniz için zarif ve sade bir plantasyon biçimi olan GreenBox, yenilikçi ve son teknolojik özellikleriyle her alana uyum sağlıyor. Nerede yaşıyor olursanız olun, herhangi bir zorluk yaşamadan kendi yeşilliklerinizi yetiştirebilirsiniz. Hatta düşük ışıklı ve küçük dairelerde bile! Plantasyonun dijital olması, modern tasarımı ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilmesi, GreenBox’ın diğer özellikleri. Ürün ayrıca düzenli programlama sayesinde sürekli sulama işlemi gerektirmez. Su haznesini yalnızca iki ila üç haftada bir doldurmak gerekir. Otomatik açma/kapama özelliği, cihazın kullanımını kolaylaştırır. Işığı kendiliğinden ayarlanabilir olan GreenBox, güneşten bağımsız olarak bitkilerinizi büyütebilir.

Kaynak: BerlinGreen.com