Beşiktaş JK, Bırakmam Seni Reklam Filminde ‘Bırak’ Diyor

Beşiktaş JK, Bırakmam Seni kampanyası kapsamında yeni reklam filmi yayınladı. KARPAT imzası taşıyan filmde usta oyuncu Erkan Can ve minik bir BJK taraftarı rol alıyor.

47
Bjk bırakmam seni reklam filmi kapağı

#BırakmamSeni kampanyasının devamı niteliğinde yayınlanan reklam filmi bu mesajın altında yatan ruhu net bir şekilde açıklar nitelikte. Vodafone Arena’da geçen filmde Beşiktaşlı bir taraftar olmanın ruhunu çarpıcı mesajlar eşliğinde sporseverler ile paylaşıyor. 9 Eylül’de yayınlanan film sosyal medyada ses getirerek Twitter ‘trend topic’ listesine girdi.

Bjk bırakmam seni reklam filminden sahneler

İşte onu asla bırakma.

Erkan Can‘ın oynadığı ve seslendirdiği reklam filminde BJK taraftarına: “Bırak. Kazanayım da nasıl kazanırsam kazanayım diyorsan, bırak. Spor sadece bir şov, para pul işi diyorsan, bırak. Yap transferi al yıldızları, alt yapı devri çoktan kapandı diyorsan, bırak. Maça çıkmışım, gol atmamışım, puan kazanmamışım, bana ne faydası var diyorsan, bırak. Semt takımından dünya takımı mı olur diyorsan, bırak. Kadının sahada yeri yok, evde işi çok diyorsan, bırak. Haksızlığa susanı, bana dokunmayan bin yaşasın diyeni hemen bırak. Bırak gitsinler. Geriye Beşiktaş kalacak. Saf ve temiz. İşte onu asla bırakma.” şeklinde sesleniyor.

KÜNYE