Reevo E-Bisiklet Etkileyici Tasarımıyla ve Teknik Özellikleriyle Baş Döndürüyor!

Beno Technologies tarafından yeni bir bisiklet geliştirildi. Son teknolojik özelliklere sahip olan bu e-bisiklet, olağanüstü tasarımı ve son teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor. Bir elektrikli bisikletten çok daha fazlası olan Reevo, alışılmışın dışında bir görüntü sunuyor.

6
reevo bike

Reevo’nun göbeksiz ve jantsız tekerlekleri, dikkat çeken ilk ayrıntı oluyor. Lastikler, ekstra bir güvenlik önlemi oluşturmak için sabit yatak üzerinde dönüyor. Fren lambası ve far da tekerleğe entegre olacak şekilde tasarlanmış. Reevo, daha az komuta ihtiyaç duyan fütüristik bir görünüme sahip. Far ve fren lambası, bir sensör tarafından etkinleştiriliyor. Bu da sürüş sırasında düğmelere basma endişesini ortadan kaldırıyor. 48V kapasiteli pil, üç saat gibi kısa bir sürede tam şarj oluyor. Bu elektrikli bisikletin şık ve temiz kalmasını sağlamak amacıyla, kablolar yalnızca gidon üzerinde konumlandırılmış.

Reevo’nun en önemli özelliklerinden biri de hırsızlık önleyici mekanizmasının olması. Üçlü hırsızlık önleyici güvenlik sistemi, bisikleti korumanın da ötesinde Reevo’yu kişileştirmek için imkan yaratıyor. Çünkü Reevo, bir parmak izi okuyucu barındırıyor. Asma kilit ve hareket algılama özellikli GPS ise güvenliği bir üst noktaya taşıyor.

Fotoğraf: Reevobikes